Bize Ulaşmanın Yolu;
 
Online Randevu
   
7 / 24 Çağrı Merkezi
   
Online Danışmanlık
   
Sıkça Sorulanlar
   
 
Hızlı Erişim;
 
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
E - Danışmanlık
Haberler
Basında Biz
Günümüzün Hastalıkları
Diplomalar ve Belgeler
Yazılarımız
Sıkça Sorulan Sorular
Sizden Gelenler
Videolar
İletişim
 
 
 
   
    Bireysel Psikolojik Danışmanlık  
     
  Bireysel Psikolojik Danışmanlık hizmeti, kişilere bireysel olarak sunulan bir yardım hizmetidir. Psikolojik danışmada, başvuran kişiler birer hasta olarak kabul edilmez. Yaşadıkları da hastalık olarak adlandırılmaz. Hizmet almak isteyen kişi "danışan", hizmet veren kişi "danışman" olarak adlandırılır ve verilen hizmet danışan ile danışman arasındaki sorun çözmeye yönelik etkileşim olarak kabul edilir.  
     
 
 
   
    Evlilik ve Çift Danışmanlığı Aile Danışmanlığı  
     
  Son yıllarda evlilik danışmanlığı için başvuran çiftlerin sayısı sürekli artmaktadır. Başvurular; ilişkinin kopma noktasına geldiği çiftler veya ilişkinin artık anlam ifade etmediği ve zorladığı anlarda başvurulan bir yöntem olmuştur.  
     
 
 
   
    Çocuklarda Psikolojik Danışmanlık  
     
  Sevgi dolu bir ailede, sözleri ve davranışları saygıyla karşılanan, hatasıyla - başarısıyla her durumda kabul gören, sosyal ilişkileri desteklenen, hayal gücü alkışlanan, özgürlüğün tadına baktırılan, sınırları ise net, belirgin ve birlikte oluşturulmuş olan, ilgileri doğrultusunda serbestliği yaşayan bir çocuk hayal edebiliyor musunuz?  
     
 
 
   
    Gençlerde Psikolojik Danışmanlık  
     
  Aile ilişkilerinde problemler, karşı cinsle ilişkiler, kimlik oluşturma problemleri, uyum güçlüğü, arkadaş ilişkileri, sınav kaygısı, stresle başa çıkma yolları, verimli ders çalışma yolları, ÖSS - OKS danışmanlığı, alan seçimi, mesleki rehberlik, aile rehberliği. Tüm bunlar konusunda siz gençeler yardım etmek bizim işimiz.  
     
 
 
   
    Kurumsal Psikolojik Danışmanlık  
     
  Yönetici lider geliştirme programları, çatışma çözümleri ve öfke kontrolü, yöneticiler için stresle baş etme, sağlıklı yaşam programları, yoğun iş temposuyla başa çıkma yöntemleri. Bütün hepsi sürekli gelişen dünyada bizlerin yaşadığı problemler. Başa çıkamadığınız düşündüğünüz an yardıma hazırız.  
     
 
   
 
geri dön ana sayfa yukarı çık
Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Hizmetlerimiz   |   E-Danışmanlık   |   Yazılarımız   |   S.S.S.   |   İletişim